Avrupa Rüyası ile Tek Seferde Avrupa Kıtasını Gezmek

Avrupa Rüyası Turu ile Tek Seferde Avrupa’yı Gezmek

Avrupa Kıtası’nı tek seferde gezmenin kısa yolu olan Avrupa Rüyası, kendine özgü kapsamlı rotaları, profesyonel tur rehberi ile seyahat avantajı, 1 Euro dahi ekstra ücret talep etmemesi ve popüler şehir merkezlerindeki 4 yıldızlı otellerde 2 kişilik konaklama imkânı ile Adriyatik Denizi’nde gemi yolculuğu olan tek otobüsle Avrupa turu firması.

Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu Vatikan Gezilecek Yerler

5 yıldır tur düzenleyen, tecrübeli, güvenilir ve rotasını her yeni gün güncelleyen Avrupa Rüyası, turun son günü dahi konaklamaya özen gösteren ve ülkeye dinlenmiş olarak dönmenin önemini bilen, sınır kapılarına takılmadan yolculuk yapmak için ön görüşmeleri çoktan yapmış öngörü ve vizyon sahibi duruşuyla otobüsle Avrupa turu standartlarını hayli yukarılara çekti. Bir yandan da Gezgin Zirvesi’ne sponsor olarak, sektörün, gezginlerin ve seyahat severlerin birbirleriyle buluşmasına önayak oldu.

Eyfel Kulesi Paris Fransa Avrupa Turu Avrupa Rüyası

Avrupa Rüyası EKO ve PLUS olmak üzere iki farklı Avrupa turu seçeneği bulunan Avrupa Rüyası’nın, bunların yanı sıra Balkan Rüyası, Britanya Rüyası, Kuzey Avrupa ve İskandinavya Rüyası olmak üzere kıtanın tümünü kapsayan efsane rotaları bulunuyor. Öyle ki, Türkiye’deki tüm Britanya turları içerisinde, en kapsamlı İngiltere rotası Britanya Rüyası’na ait. Diğer yandan uçak, otobüs ve gemi olmak üzere üç ulaşım aracını bir arada kullanan Kuzey Avrupa ve İskandinavya Rüyası ile, Norveç fiyortlarında konaklamalı gemi turunun yanı sıra Türk Hava Yolları’nın Prag-İstanbul uçuşu ile şehir içi ve şehirler arası ulaşım ise lüks Avrupa Rüyası otobüsleriyle sağlanıyor. Britanya Rüyası ile İngiltere, İskoçya, Kuzey İrlanda, Galler ve İrlanda Turunda ise, İstanbul-Londra ve Londra-İstanbul uçuşları British Airways farkı ile gerçekleştirilirken, İngiliz yerel rehber eşliğinde seyahat ediliyor.

Otobüsle Avrupa Turu Avrupa Rüyası Roma İtalya

Avrupa Kıtası ile birlikte Güney Afrika’da safari yapmak isteyenlerin tercihi olan Afrika Rüyası, Yunanistan’dan başlayıp tüm Akdeniz’i gemi ile dolaştıran Akdeniz Rüyası ve Küba Rüyası da Avrupa Rüyası’nın hayallerin ötesine geçen rotaları arasında.

Yazar: Pelin CANTÜRK

Gezgin Martı

Kedi Canını Senin – Part 2

Efendim, Besame Mucho’dan sonra (bkz. Bir şarkı benle dünyayı dolaşıyor) yeni modamız...
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir