Avrupa Rüyası ile Ekstra Tur Ücreti Ödemeden Büyük Britanya Turu

Avrupa Rüyası ile Ekstra Tur Ücreti Ödemeden Büyük Britanya Turu

Türkiye’deki tüm İngiltere turları içerisinde, en kapsamlı ve özgün rotaya sahip Britanya Rüyası, İngiltere, İrlanda, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler turunu tek bir rüya rota altında toplayan eşsiz bir Büyük Britanya turu güzergahı. Birleşik Krallık coğrafyasını tek seferde gezmenin en kısa yolu olan Avrupa Rüyası’nın Britanya durağı olan Britanya Rüyası, İstanbul-Londra ve Londra-İstanbul uçuşunu British Airways farkı ile gerçekleştiriyor.

Büyük Britanya Turu İngiltere Avrupa Rüyası İngiltere Turu

İngiliz kültürüne hâkim, İngiltere’de yaşayan yerel rehber eşliğinde seyahat imkânı sunan Britanya Rüyası, 10 gün boyunca 5 ülke ve 15 şehri, 9 gece konaklamalı gezebileceğiniz bir programa sahip. Her gece konaklamanın yanı sıra Kuzey Denizi ve İrlanda Denizi’nde feribot yolcuğu olmak üzere iki de gemi yolculuğunun bulunduğu rotada, Harry Potter, Doctor Who ve Sherlock Holmes’ün büyülü coğrafyasını 1 Euro dahi ekstra ücret ödemeden gönlünüzce gezebiliyorsunuz. En popüler şehirlerin merkezlerindeki 4 yıldızlı otellerde, 2 kişilik odalarda ve single farkı ödemeden konaklıyorsunuz.

Büyük Britanya Turu İngiltere Avrupa Rüyası İngiltere Turu

Britanya Rüyası’nda İngiltere (Londra, Birmingham, Liverpool, Manchester, York, Bristol, New Castle, Stratford-upon-Avon, Oxford), İskoçya (Edinburgh, Glasgow, Cairnryan), Kuzey İrlanda (Belfast), İrlanda (Dublin, Rosslare) ve Galler’i (Cardiff, Swansea) ziyaret etmeniz mümkün. Bunların yanı sıra, Cairnryan-Belfast arasında İrlanda Denizi’nde konaklamasız gemi yolculuğu ve Rosslare-Fishguard arasında Celtic Denizi’nde konaklamasız gemi yolculuğu yapma imkanına da sahip oluyorsunuz.

Büyük Britanya Turu İngiltere Avrupa Rüyası İngiltere Turu

Her gecesini, sabahına açık büfe kahvaltı ile uyanacağınızı bildiğiniz konaklama gerçekleştirebileceğiniz İngiltere, İskoçya, Galler, İrlanda, Kuzey İrlanda rotasında, otobüs, gemi ve uçak yolculuğunu bir arada yaşıyor, şehir içi ve şehirlerarası ulaşımda ise lüks otobüsleri kullanıyorsunuz. Tüm ekstra tur ücretinin dahil olduğu turda, tecrübeli, güvenilir ve rotasını her yeni gün güncelleyen Avrupa Rüyası farkı ile yola çıkmanın ayrıcalıklarını yaşıyorsunuz.

Britanya Rüyası’nın haricinde Avrupa Rüyası EKO ve PLUS olmak üzere iki farklı Avrupa turu seçeneği bulunan Avrupa Rüyası’nın, bunların yanında Balkan Rüyası ile Kuzey Avrupa ve İskandinavya Rüyası rotaları da bulunuyor. Avrupa Kıtası ile birlikte Güney Afrika’da safari yapmak isteyenlerin tercihi olan Afrika Rüyası, Yunanistan’dan başlayıp tüm Akdeniz’i gemi ile dolaştıran Akdeniz Rüyası ve Küba Rüyası da Avrupa Rüyası’nın hayallerin ötesine geçen rotaları arasında.

Yazar: Peril CANTÜRK

Gezgin Martı

Gökler Varolduğu Sürece

Cairo. Kahire. al-Qāhira Tren raylarını değil de bu kez bulutları arşınlayarak başladığım...
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir